HAKKIMIZDA

 

YERLİKAYA GRANİT MERMER PVC İNŞ. A.Ş.   1990'lı   yıllarda   mermer sektörüyle işe  başlayan   firmamız  sonraki yıllarda  müşterilerine  eksiksiz hizmet  verebilmek için  Türkiye’nin lider ve kaliteyi ön plana çıkaran markalarıyla çalışmaya başlamıştır.   EGEPEN / DECEUNINCK  markasıyla  PVC sektörüne  giren  firmamız her geçen gün  müşteri  portföyünü  arttırmış ve  buna   paralel  olarak  müşteri   ihtiyaçlarını  karşılamak   için firmamız 2006 yılında kurduğu  2.  Büyük mermer  ve  PVC   fabrikası  (3500 m2 )   toplamda  8500 m2  hizmet alanı ile  kurumsal alt  yapısını   tamamlamıştır.   Son  teknolojinin   kullanıldığı üretim  tesislerin  de müşteri  odaklı kalite  anlayışı  ile  yatırımlarına   sürekli   yenisini   ekleyen   YERLİKAYA A.Ş. özellikle Mersin bölgesin de kaliteli yapılarda aranan bir firma olmuştur.


VİZYONUMUZ

Sektördeki öncülüğümüzü ve liderliğimizi kalıcı hale getirerek, Ulusal ve Uluslararası pazarda tanınan saygın bir marka olmak.


MİSYONUMUZ

Üretim ve üretim sonrası servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı kalite yönetim sisteminin standartlarını uygulayarak alanında, Ulusal ve Uluslararası pazarda lider firmalardan biri haline gelmek.


YERLİKAYA YÖNETİMİ

Kalite Politikasıyla kalite hedeflerine, Çevre Politikasıyla çevre hedeflerine, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikasıyla sağlık ve güvenlik hedeflerine ulaşmayı ve bunları sürekli geliştirerek Entegre Yönetim Sisteminin verimli ve başarılı olmasını taahhüt eder.


DEĞERLERİMİZ